Auto Monitor

 

Satelitný monitorovací systém Automonitor

 

AUTOMONITOR poskytuje prehľadné štatistické spätné údaje o jazdách, s možnosťou doplnenia údajov o čerpaní pohonných hmôt a o spotrebe vozidiel pričom sú uvádzané osobitne odjazdené kilometre v meste a kilometre mimo mesta.

Systém AUTOMONITOR využíva GPS na monitorovanie pohybu vozidiel. Vytvára Knihy jázd, poskytuje údaje o jazdách, čerpaní pohonných hmôt a o spotrebe vozidiel. Systém znižuje prevádzkové náklady vo firmách, mení správanie zamestnancov a zároveň zvyšuje obrat.

AUTOMONITOR je určený pre všetky druhy vozidiel a nájde uplatnenie v akejkoľvek firme. Vytvára Knihy jázd automaticky – bez akéhokoľvek zásahu vodiča, čím sa znemožňuje skresľovanie údajov o činnosti vozidla a prevádzkových parametroch.

Teraz môžete využívať túto službu za bezkonkurenčnú cenu!

Základné výhody systému:

Lokalizácia vozidiel

Okamžitú polohu svojich vozidiel si môžete prezerať kedykoľvek a kdekoľvek na Internete. Systém využíva satelitný navigačný systém GPS. Poskytuje prehľadné údaje za pomoci presných digitálnych máp.

Kniha jázd

Knihy jázd sa vytvárajú automaticky – bez akéhokoľvek zásahu vodiča, čím sa znemožňuje skresľovanie údajov o činnosti vozidla a prevádzkových parametroch. Tieto sú automaticky denne zasielané klientovi na jeho e-mailovú adresu.

Meranie spotreby

Na základe osobitného dodatku k zmluve je u nákladných vozidiel možné presne merať spotrebu nafty a množstvo načerpaných a odčerpaných litrov z nádrže.

Bezpečnostný systém

Lokalizácia vozidla - môžete sledovať okamžitú polohu alebo pohyb Vašich vozidiel v reálnom čase. Kedykoľvek a kdekoľvek pomocou presných digitálnych máp. Okamžitú polohu svojich vozidiel si môžete prezerať kedykoľvek a kdekoľvek na internete.

Úspora nákladov

Systém umožní vo firmách znížiť náklady na prevádzku vozidiel v priemere o viac ako 15 – 20%. Vzhľadom k cene zariadenia 1,- Sk a nízkym prevádzkovým nákladom, systém vo firmách šetrí hneď v prvých mesiacoch po montáži.

 
... pridajte sa aj Vy k našim spokojným zákazníkom.

 

Vyhľadávanie

(c) 2008-2011 Dj Janči/Free - Všetky práva vyhradené.